Klub Sportowy xRunners

Walczymy w biegach przeszkodowych 

Klub powstał z zamiłowania do rywalizacji. Zrzesza samych sportowych wariatów, którzy nigdy nie odpuszczają a sportowa walka w ich życiu jest tak samo ważna jak tlen. Cześć z nas to najszybsi w kraju. Wszyscy wśród nas to najmocniejsze i niezniszczalne charaktery, które nigdy nie odpuszczają. Każdy z nas na wyścigu toczy bój, z przeciwnikiem i samym sobą i zawsze wygrywa.

Dodatkowe informacje

obserwuj nasze podboje na www.facebook.com/xrunnersteam i www.instagram.com/xrunnersteam

 


Profispot nowym sponsorem xRunners

 

Agencja eventowo-reklamowa Profispot, zostaje oficjalnym sponsorem klubu. Firma posiada bogate doświadczenie w branży digital signage oraz szerokie portfolio realizacji eventowych. Śmiało polecamy i zachęcamy do współpracy. Więcej na www.profispot.pl

Dodatkowe informacje

 

www.profispot.pl, www.facebook.com/profispot
www.profievent.pl, www.facebook.com/profieventy


Sponsor strategiczny klubu Seat Plichta

 

 

Seat Plichta, należący do grupy Plichta, największego pomorskiego dealera marki Seat oraz Audi, Volkswagen i Skoda został naszym sponsorem strategicznym w sezonie 2020. Będziemy dumnie nosić logo Seat Plichta na przodzie naszych klubowych koszulek. 
Nowa współpraca pozwoli nam na bezpieczną kontynuację programu xPro, umożliwiając najlepszym zawodnikom klubu solidną rywalizację na arenie krajowej i międzynarodowej.

http://www.plichta-gdansk.seat-auto.pl/

 

Dodatkowe informacje

Spartan Race partnerem xRunners

SPARTAN RACE JEST SPOSOBEM NA ŻYCIE.

Stworzony został w piaszczystych i zielonych górach Vermont przez Joe De Senę, światowej klasy zawodnika biegów przygodowych. Spartan Race to stan umysłu.

Wytrwały, elastyczny, żarliwy. Spartanin nie jest miękki. Spartanin pokonuje przeszkody! I…tak, czasami robi burpee.

Spartan Race to sport, społeczność, filozofia, program treningowy i żywieniowy – z codziennymi poradami, filmikami, serią książek, wyścigami dla dzieci i młodzieży, sprzętem treningowym, kanałem telewizyjnym w NBCSport series, cyfrowym magazynem, a także biegiem przeszkodowym.

Reebok Spartan Race jest innowacyjnym biegiem przeszkodowym na światową skalę z ponad 130 biegami na całym świecie. Oferujemy trzy podstawowe biegi różniące się dystansem, ilością przeszkód i trudnością. Dystans Spartan SPRINT (5+km, 20+ przeszkód), Spartan SUPER (13+ km, 25+ przeszkód) i Spartan BEAST (20+ km , 30+ przeszkód). Trasa wyścigu usiana jest różnymi przeszkodami: błotem, drutem kolczastym, ścianami, linami i ogniem. Jeśli pokonasz te 3 dystanse- zdobywasz medal zwany TRIFECTA .

Organizujemy również biegi dla dzieci i młodzieży (dystans 750 m-2,5 km), Spartan Special (bieg dla osób niepełnosprawnych lub upośledzonych), ale mamy też coś dla tych którzy chcą czegoś więcej:Hurricane Heat (wyzwanie w stylu-bootcamp) oraz Ultra Beast (26+ miles, 60+ obstacles).

Spartan Race jest najlepszym biegiem przeszkodowym na świecie.

Dodatkowe informacje

Rocznik: 1982

 


TRAINING MASK POLSKA PARTNEREM XRUNNERS

Partnerem klubu zostaje Training Mask Polska, oficjalny dystrybutor masek treningowych firmy Elevation w naszym kraju.

W ramach przygotowań do walki na arenie OCR, wybrani zawodnicy naszej ekipy będą przez następne miesiące w swoich programach treningowych wykorzystywać pionierskie rozwiązanie firmy Elevation. Maski wydolnościowe wspomagające trening beztlenowy. 
Pomogą wprowadzić nasze płuca na wyższy poziom.

 

 

Dodatkowe informacje

Rocznik: 1982

 


xRunners Kontakt

Obstacle Course Race Team

Imię
Twój email
Twoja wiadomość

xRunners

kontakt:
+48 507656154

klub@xrunners.pl